Mate nejaké otázky? Zavolajte nám! +421 903 285 897

Repasovanie

Repasovanie turbodúchadiel v Total Turbo s.r.o.

Na poľskom a slovenskom  trhu je veľa firiem, ktoré sa zaoberajú repasovaním turbodúchadiel.
Pýtate sa, čím sa líšime od konkurencie?

Po prvé - naše servisné stredisko disponuje širokým sortimentom technického vybavenia. V našej dielni máme najlepšie vysokorýchlostné a dynamické vyvažovacie zariadenia pre turbodúchadlá. Medzi zariadenia, ktoré tu máme ďalej patria diagnostické a programovacie zariadenia pre nastavovania elektronických ovládačov-regulátorov. Máme takisto najmodernejší testovací prístroj na testovanie turbodúchadiel Turbo Test Pro, ktorý dokáže zmerať prietok výfukových plynov, podtlak regulátora a nastavenie variabilnej geometrie. Tento prístroj dokáže merať takisto také hodnoty, ako sú rýchlosť otáčania rotora turbodúchadla, faktor preplňovania, tlak preplňovania a účinnosť turbodúchadla. Vďaka tomu každé turbodúchadlo, ktoré opustí náš servis, je ako nové a ako keby odchádzalo priamo z výroby.
V našej dielni sa nachádzajú takisto všetky potrebné strojové zariadenia na opracovanie kovov, ako sú:  sústruhy, frézy, brúsky a pod.. Nachádzajú sa tu taktiež zariadenia na profesionálne čistenie kovov: pieskovacie zariadenia, umývacie zariadenia rôzneho druhu (ultrazvukové, tlakové a košové).
Väčšina zariadení je nová a bola zakúpená v rokoch 2017 a 2018.


Po druhé - máme skúsených a vyškolených pracovníkov, ktorí sú zodpovední za jednotlivé fázy repasovania turbodúchadiel, pričom na repasovanie používajú iba tie najkvalitnejšie náhradné diely.


Po tretie - nezaoberáme sa iba repasovaním turbodúchadiel. Organizujeme školenia pre iné firmy v oblasti repasovania turbodúchadiel a elektronických ovládačov-regulátorov. Navyše, naša firma poskytuje technickú podporu pri vývoji moderných prístrojov a zariadení so zameraním na repasovanie turbodúchadiel.
Spolupracujeme s firmou  Microelectronics - (výrobca diagnostického zariadenia ATD-1 a programovacieho zariadenia APD-1), taktiež s firmou Cimat (výrobca prístroja Turbo Test Pro).